hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet

Новости | 13th Травень 2019

З нагоди Дня матері КЗ «Культурно-археологічний центр «Пересопниця» спільно із Всеукраїнським об`єднанням українок «Яворина» провели «Свято Бузка та Духовної музики в Пересопниці».
Традиційно захід ми розпочинаємо екскурсієї святою пересопницькою землею, показуємо і розказуємо про Пересопницьке Євангеліє.

Світлина від Ольги Шустік.Світлина від КЗ "Культурно-археологічний центр "Пересопниця" Рівненської обласної ради.

Далі ми провели презентацію вишитих картин з бузком і також наш обіцяний майстер-клас «Чарівний бузок», на якому ми продемонстрували, всім бажаючим, старовинну техніку вишивання бузка. До нашого свято також долучився Рівненський обласний краєзнавчий музей з в.о. директра Тетяною Самсонюк.Світлина від Ольги Шустік.

Справжньою окрасою став виступ дитячого духового оркестру з Литви – учасника Міжнародного фестивалю духових оркестрів «Дзвенить оркестрів мідь».Світлина від КЗ "Культурно-археологічний центр "Пересопниця" Рівненської обласної ради. Дякуємо усім хто допомагав нам у створенні даного заходу та усім хто завітав на «Свято Бузка та Духовної музики».

 

Комментирование закрыто.